Україна перепочине від гроз із дощами - на Донбасі буде спека до +33

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проте початок червня може бути дощовим.

Місячна чи навіть двомісячна норма дощу за кілька днів випала у деяких регіонах цього тижня. Дві тисячі будинків лише цього тижня затопило у семи західних областях. Закарпаття –взагалі осередок найбільшого лиха нині. Вода у басейні річки Уж піднялась подекуди на кілька метрів. Люди лишились без городини. Усе погнило. Попередня сума збитків у регіоні - 100 млн грн. Сталося найгірше: одного хлопчика, який впав у стрімку воду, не вдалося врятувати. Зараз на Закарпатті й Прикарпатті вода йде на спад, але надзвичайники просять бути обережними через ймовірні зсуви ґрунту.

Найближчої доби - загрозлива ситуація із підтопленнями лишиться на Закарпатті, Львівщині та Рівненщині.

Тижня прийдешнього цілковитого штилю синоптики нам не обіцяють. Але у понеділок, 27 травня, буде сонячно. Вся Україна перепочине від гроз із дощами. Із вівторка вони повернуться на Захід, але не скрізь. А від середи, 29 травня, трішки просунуться на північ. Цікавіше виглядають температурні позначки, бо по-літньому спекотно найближчі кілька днів - буде всюди - від +25 до +28. Опуститься температура повітря до +20 десь у другій половині тижня у західних областях.  А мешканцям Сходу тим часом треба бути готовими до сонячного удару - від +29 аж до +33.

Судячи з довгострокових прогнозів, початок червня буде дощовим. А за народною прикметою: якщо на початку місяця йдуть рясні дощі, то вся інша його частина буде посушливою і спекотною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції