Україна підготує "адекватну відповідь" на ультиматум Путіна

У Партії регіонів запевняють, що Україна більше не йтиме на поводі Російської Федерації або Європейського Союзу.

Україна зможе зберегти багатовекторність, незважаючи на фактичний ультиматум глави російського уряду Володимира Путіна – "Росія або Євросоюз". Про це заявив член комітету з парламентської співпраці між Україною та Євросоюзом, депутат-регіонал Олег Надоша, коментуючи візит Путіна в Київ.

Регіонал зазначив: "Будь-який ультиматум не може бути остаточним виходом з ситуації. Усі політичні переговори ведуться за формою торгу, так що, я думаю, відповідь буде адекватна", пише ЛІГА.net.

Також політик висловив упевненість, що Україна більше не йтиме на поводі Російської Федерації або Європейського Союзу. "Вчорашній візит показав, що, нарешті, Україна почала переважно думати про свої проблеми, а не про імідж чужих держав. Ми дали свою оцінку пропозиціям по Митному союзу (МС), і ведемо переговори щодо Зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом", - підкреслив Надоша.

Нардеп пояснив, що по ЗВТ з ЄС Україну не влаштовує квотування основного українського експортного товару, а в стосунках з Росією - потрапляння у велику залежність від російської економіки.

"Тому президент України Віктор Янукович і запропонував форму співпраці з МС "3+1", яка говорить про те, що ми готові вести стосунки із вже створеним МС, підписуючи договори в тих випадках, коли нам це вигідно. Такий економічний прагматизм відрізняє вчорашні переговори від усіх інших", - зазначив Надоша.

"Сьогодні первинне завдання для української влади - економічні вигоди для нашої країни. Доти, поки український інтерес не буде остаточно захищений і затверджений на переговорах із Заходом і Сходом, ніяких рішень прийнято не буде", - підбив підсумки Надоша.

Як відомо, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін є противником створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Євросоюзом. Під час візиту в Київ 12 квітня він в черговий раз заявив, що у разі створення ЗВТ Росія закриє доступ на свій ринок для низки українських товарів.

Натомість Москва пропонує Києву приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. У Кремлі запевняють, що завдяки Митному союзу Україна зможе отримати близько 100 мільярдів доларів додаткових надходжень до державного бюджету.

Читайте також:

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

Путін: РФ введе захисні заходи у разі входження України до зони вільної торгівлі

Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: