Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Глава Єврокомісії обіцяє, що 2011 рік буде вирішальним для співпраці між Україною та ЄС.

Українська влада має чітку політичну волю завершити переговори про укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом до кінця 2011 року.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу у Києві.

За його словами, для України закріплення європейської перспективи в тексті угоди про асоціацію з Європейським Союзом має принципове значення.

Також президент зазначив, що Україна продовжить виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму і сподівається, що під час саміту Україна-ЄС в грудні поточного року країна перейде до нового етапу виконання цього плану.

Янукович і Баррозу також висловили сподівання, що до кінця цього року будуть завершені переговори щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Зокрема, Янукович зауважив, що в Україні позитивно оцінюють конструктивний хід переговорів по всіх частинах угоди про асоціацію, включаючи частину про створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

"При збереженні динаміки в переговорах ми зможемо узгодити документ до наступного саміту Україна-ЄС", - сказав Янукович, нагадавши, що наступний саміт відбудеться в грудні 2011 року в Києві.

В свою чергу Баррозу висловив сподівання, що переговорам про підписання угоди вдасться надати динаміки, щоб завершити в цьому році. "2011 рік буде вирішальним для співпраці між Україною та ЄС", - сказав глава Єврокомісії.

Читайте також:

Кабмін визнав вільну торгівлю з ЄС і союз з Росією несумісними

Янукович запевнив Європу, що Україна прагне в ЄС

ЕС виділить Україні 116 млн євро на дороги та навчання чиновників

Україні не вистачає грошей на безвізовий режим з ЄС

ВідеоУкраїна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: