Україна підписала 15 документів на Раді урядів СНД

На саміті глав урядів країн СНД Україна відмовилася підписувати лише кілька документів, що стосувалися електроенергетики та питань кордонів.

Україна підписала 15 з 19 документів, які розглядалися на засіданні Ради урядів країн СНД 21 травня в Санкт-Петербурзі. На саміті українську делегацію очолював прем'єр Микола Азаров.

Про це повідомив прес-секретар глави українського уряду Віталій Лук'яненко.

Зокрема, Україна підписала план першочергових заходів з реалізації Концепції співробітництва СНД без заходів у сфері енергетики; план заходів, спрямованих на вирішення соціально значущих завдань, що постають перед ветеранськими організаціями СНД; план заходів, присвячених 20-річчю СНД, що буде відзначатися в грудні 2011 року; а також документи про міждержавну радіонавігаційну програму до 2012 року та про діяльність міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД.

Крім того, один з документів Україна підтримала, не підписавши його.

Водночас Україна не підписала 3 документи, які розглядалися на засіданні, у тому числі протокол про етапи формування загального електроенергетичного ринку СНД, а також протокол про зміни в угодах про співробітництво прикордонних військ у сфері прикордонного контролю в пунктах пропуску через кордони країн СНД із країнами, що не входять у співдружність.

Наступне засідання Ради голів урядів країн СНД пройде 19 листопада в Москві.

Читайте також:

Азаров закликав Путіна не будувати газогін в обхід України

Азаров вимагає в опозиції публічно покаятись за дебош у Раді

Азаров оцінює зростання ВВП у квітні в 8,5%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: