Україна підписала контракт про постачання Ан-178 для Перу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки йдеться про один "Ан".

Державне підприємство “Антонов”, підписало контракт на постачання літака "Ан-178" для Національної поліції Перу.

Про це повідомили у пресслужбі "Спецтехноекспорт".

Зазначається, що Україна взяла участь у відкритому тендері. Пропозиція компанії "Спецтехноекспорт" стала найкращою, випередивши за підсумковою оцінкою пропозиції основних конкурентів, з-поміж яких були літаки C27J від компанії Leonardo (США-Італія) та CASA C-295 від Airbus (Іспанія). 

Контрактом передбачено виробництво та поставку українського літака для потреб Національної поліції Перу, надання пакету послуг з навчання, обслуговування та розширеної гарантії. 

"Завдяки підписанню контракту, Україна відкриває ринок Латинської Америки для нового покоління вантажних літаків "Антонов". Наразі компанія «Спецтехноекспорт» веде переговори з потенційними замовниками українських літаків з інших країн цього регіону", – йдеться в повідомленні.

За словами Президента ДП "Антонов" Олександра Донця, "для замовника вирішальним фактором під час вибору літака стала багатофункціональність Ан-178, тобто його здатність вирішувати різноманітні завдання, зокрема, з перевезення вантажів, контейнерів, особового складу, його десантування, застосування у пошуково-рятувальних операціях.

Багатоцільовий транспортний літак Ан-178 розроблений на ДП "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром".  Ан-178 є подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158, що пройшли міжнародну сертифікацію.

Максимальна висота польоту Ан-178 – 12,2 км, дальність польоту – 5500 км, максимальна швидкість – 825 км/год. Літак має унікальну форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів. Літак здатен сідати і злітати з будь-яких аеродромів, зокрема й ґрунтових.

Конфігурація літака, замовленого МВС Перу, дозволятиме здійснювати:

  • перевезення особового складу (100 осіб);
  • повітряне десантування особового складу (84 особи);
  • перевезення пасажирів (80 осіб);
  • доставку вантажів (до 18 тон);
  • повітряне десантування вантажів;
  • евакуацію поранених з можливістю надання медичної допомоги (40 осіб). 

Свій перший політ Ан-178 виконав у травні 2015 року. З того часу було проведено заходи з імпортозаміщення комплектації літака. В рамках світових презентації Ан-178 відвідав аеродроми Великобританії, Франції, Німеччини, Туреччини, Кувейту та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Відео Держпідприємство  "Антонов" отримало від МВС замовлення на 13 літаків Ан-178

Цю подію вже назвали історичною для українського флагмана авіабудування.  І насамперед тим, що замовник - вітчизняне Міністерство внутрішніх справ. Відповідний меморандум підписали сьогодні урочисто на виставці "Зброя та безпека".

Держпідприємство  "Антонов" отримало від МВС замовлення на 13 літаків Ан-178

Залиште свій коментар

Вибір редакції