Україна погодилася на російські умови транзиту газу

Україна підписала новий варіант протоколу про транзит газу, на якому наполягала Росія.

Україна підписала правила моніторингу транзиту газу без яких-небудь обмовок, повідомило управління інформації "Газпрому".

"Делегація ВАТ "Газпром" провела сьогодні вранці переговори в Києві. За підсумками переговорів українська сторона підписала "Правила моніторингу транзиту природного газу через Україну" без яких-небудь обмовок", - сказано в повідомленні.

Джерело в Києві повідомило, що з української сторони протокол підписали віце-прем'єр Григорій Немиря і заступник голови правління "Нафтогазу" Володимир Тріколіч.

Журналістів на повторне підписання угоди не пустили.

Нагадаємо, Україна підписала протокол про транзит російського газу вчора. Раніше відповідний документ підписали російська та європейська сторона. Проте у Москві заявили, що не будуть виконувати домовленості, оскільки Україна змінила умови протоколу.

За словами Путіна, українське доповнення до протоколу з російською стороною не обговорювалося, перекручує саму сутність документу про міжнародний контроль за транзитом російського газу через територію України, а також обтяжує існуючу проблему питаннями, які не мають до неї ніякого відношення.

Водночас прем`єр-міністр Чехії висловив думку, що українська декларація не є складовою частиною протоколу про транзит російського газу, а лише відображає думку української сторони.

У Єврокомісії також вважають, що заява української сторони ніяк не впливає на положення документа, узгодженого між Росією, Україною та Євросоюзом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: