Україна планує застосувати санкції проти майже двохсот російських видань

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмежувальні заходи має розглянути Рада національної безпеки і оборони України.

Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, що продукують та поширюють видання антиукраїнського змісту.

Про це інформує прес-служба відомства.

Санкції стосуватимуться російських видавництв, в діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту має систематичний характер.

До переліку внесли 192 видання, випущених 35 російськими видавництвами.

"Ці видавці свідомо укладають договори з "творцями" антиукраїнських текстів. Така "література" є складовою гібридної війни, яку веде проти України Росія. І їй треба давати гідний відсіч", - сказав перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

"За результатами моніторингу склали список книжкових видань зі змістом, спрямованим на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини", - йдеться у повідомленні Держкомтелерадіо.

У разі ухвалення розпорядження Кабміном очікується скорочення імпорту видавничої продукції із території держави-агресора. За словами Червака, це дасть можливість масштабніше вийти на ринок українським видавцям.

Обмежувальні заходи має розглянути Рада національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив у дозволі на ввезення в країну 10 тис. примірників книг Олени Качур "Как жили на Руси" через пропаганду держави-агресора.

ВідеоВсупереч законам: український книжковий ринок переповнений пропагандистською літературою

На книжковому ринку Києва, якщо добре придивитися, все ж можна віднайти книжки, які підпадають під санкції. Ввозять їх через прогалини в законі, який забороняє великі партії, але не карає за малі. А в Інтернеті досі безперебійно можна і завантажити антиукраїнське чтиво.

Всупереч законам: український книжковий ринок переповнений пропагандистською літературою

Вибір редакції