Україна побудує корвет "Севастополь"

Міністр оборони розповів про поганий технічний стан флоту та заявив, що робиться все можливе, щоб побудувати корабель класу корвет.

Міністерство оборони оголосило про будування кораблю класу "корвет" для військово-морських сил України.

Міністр оборони Михайло Єжель заявив, що для цього "робиться все можливе".

"Я думаю, він (корвет) буде побудований. Якщо ми не побудуємо, значить, в України немає перспективи бути морською державою. Корвет буде закладено", - сказав міністр в Севастополі під час святкування Дня флоту.

За словами Єжеля, попередньо перший корвет з можливої серії буде мати назву "Севастополь".

"Зараз йде робота над програмою розвитку збройних сил на 2011-2016 роки. Це короткострокова програма, вона буде спланована, ми відпрацюємо всі заходи ", - зазначив міністр.

Вся ця робота, підкреслив голова Міноборони, ведеться у зв'язку з тим, що основна складова, яка бентежить міністерство, це технічний стан військово-морських сил.

"Не можу сказати, що нас задовольняє стан збройних сил і стан військово-морських особливо", - уклав Єжель.

Нагадаємо, що 4 липня Україна святкує День Військово-морських сил. Участь в урочистостях у Севастополі взяв президент Віктор Янукович. Він привітав випускників Академії ВМС імені П.С.Нахімова та вручив кращим молодим офіцерам кортики, а також поклав квіти до Меморіалу героїчним захисникам міста-героя Севастополя в 1941-1942 роках на площі Нахімова. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Крім того президент заявив, що Україна й Росія вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну. Янукович відзначив, що взаємовідносини з країнами Чорноморського басейну одержують сьогодні конструктивну й дружню основу.

Читайте також:

Янукович у Севастополі вручав кортики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: