Україна побудує сучасний корабель

Будівництво сучасного корвета розпочнеться в 2009 році.

Ігор Тенюх
УНІАН
Ігор Тенюх переконаний у доброму майбутньому українського флоту.
У 2009 році в Україні має розпочатися будівництво сучасного корвету. 

Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив командувач ВМС Збройних сил України віце-адмірал Ігор Тенюх під час вручення відзнак НАТО морякам корвету "Тернопіль" (за участь в антитерористичній операції "Активні зусилля") і нагород ракетникам ракетного корвету "Придніпров`я" і берегового дивізіону за успішно проведенні натурні випробовування ракет "Терміт" під час навчання "Артерія-2007".
 
Звертаючись особливо до військовослужбовців контрактної служби, Тенюх сказав, що "походи в Середземне море відтепер стануть постійними", і в цьому зв`язку він повідомив, що "для ВМС України будуватиметься "великий корвет", зі стандартним водотоннажністю 2,5 тисячі тонн.

За словами віце-адмірала, "будівництво його буде розпочате в 2009 році. Цього року закінчується робота над ескізним проектом, а наступного - над технічним проектом цього корабля з найсучаснішими озброєнням і обладнанням і найбільш високими тактико-технічними характеристиками, по типу технології "Стелс". 

"Так от, - зазначив віце-адмірал, - саме для контрактної служби: цей корабель буде серійним, в серії до 10 кораблів, і в 2011 році перший корабель вже прибуде в Севастополь".
 
На думку командувача, "це буде нова епоха Військово-Морських Сил України, в питаннях вже не відновлення, а в питаннях опанування нової техніки". За його словами, “такі кроки в оновленні техніки чекають і на війська берегової оборони флоту і морську авіацію”. 

Корвет "Тернопіль".
УНІАН
Корвет "Тернопіль" - одна з головних бойових одиниць ВМС України.
В інтерв`ю журналістам Тенюх додав, що на нараді з питань будівництва нового корабля, яка відбулася під керівництвом міністра оборони України Анатолія Гриценка, зазначалося, що "все обладнання, і взагалі будівництво корабля буде національним, за винятком озброєння корабля".

 За його словами, "зараз тривають пошуки та моніторинг того чи іншого виду озброєння, з якою державою будуть виконувати це завдання при будівництві нового корвету”. 

При цьому Тенюх наголосив, що це буде дійсно сучасне ракетне, артилерійське озброєння для виконання завдань, властивих кораблям такого класу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: