Україна почала боротьбу з ядерним тероризмом

Уряд затвердив план дій участі України в Глобальній ініціативі щодо боротьби з актами ядерного тероризму. Угода передбачає розвідувальні заходи.

Кабінет Міністрів затвердив план дій, згідно з яким Україна братиме участь в Глобальній ініціативі щодо боротьби з актами ядерного тероризму на період до кінця 2010 року.

Про це повідомляє прес-служба прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на її офіційному сайті.

Як ідеться у повідомленні, план підготовки передбачає удосконалення законодавства України у сфері боротьби з незаконним обігом ядерних матеріалів та радіоактивних відходів, боротьби з тероризмом.

Документом заплановано проведення контррозвідувальних, розвідувальних, оперативно-розшукових, режимних та інших заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення фактів незаконного переміщення через державний кордон, транзитного перевезення через територію України, обігу чи збуту ядерних матеріалів і радіоактивних відходів, компонентів ядерної зброї, які можуть бути застосовані для вчинення терористичних актів.

Постанова, зокрема, передбачає взаємодію та обмін інформацією із спеціальними службами, правоохоронними і митними органами іноземних держав та міжнародними організаціями з питань протидії транскордонним та міжнародним організованим злочинним угрупованням, діяльність яких пов’язана з незаконним поводженням з радіоактивними матеріалами.

Читайте також:

Кучма: гарантії безпеки України "ядерним клубом" - порожні слова

Київ оголосить конкурс на будівництво ядерного заводу

Росія збудує в Україні ядерний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: