Україна подала другий позов в рамках розслідування діяльності уряду Тимошенко

Згідно з позовом, з колишнім урядом України була пов’язана британська компанія. В результаті угод з британцями Кабмін придбав 27 автомобілів за сильно завищеними цінами.

Міністерство з надзвичайних ситуацій України подало позов в один з відділів Верховного суду Великобританії проти місцевої компанії Legal Business Consultants Ltd., яка, як передбачається, була частиною міжнародного змови, що стосується придбання МНС зношених транспортних засобів за завищеною ціною в часи прем’єрства Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в прес-релізі компанії Akin Gump Strauss Hauer and Feld.

Згідно з позовом, вищезгадана компанія, а також інші змовники були пов’язані з колишніми членами уряду України. Позовна сторона стверджує, що обвинувачені підозрюються в серії угод. Наприклад, МНС було придбано 27 медичних автомобілів за завищеними цінами.

Це другий позов, що розглядається іноземними судами, і що стосується розслідування з боротьби з корупцією минулого Кабміну, проведеного нинішнім урядом.

Нагадаємо, перший позов був поданий держпідприємством "Укрвакцина" до федерального суду США в Портленді 17 вересня 2010. Позов був поданий США спільно з юридичними фірмами Trout Cacheris і Akin Gump Strauss Hauer & Feld. Ці компанії також співпрацювали з міжнародною слідчої фірмою Kroll, Inc в урядовому розслідуванні.

Раніше уряд України уклав угоду з Trout Cacheris, PLLC (Вашингтон, США) про оцінку фінансово-економічної діяльності органів влади за період з 2008 року по перший квартал 2010 року. Trout Cacheris притягнула до аудиту відоме у світі агентство розслідувань Kroll, Inc. і міжнародну юридичну фірму Akin Gump Strauss Hauer.

Читайте також:

Україна подала позов проти американської компанії

У Януковича зізналися, навіщо перевіряють Тимошенко

Уряд не зізнався, скільки заплатив американцям за перевірку Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: