Україна подала позов проти американської компанії

Україна подала перший судовий позов до федерального суду в Портленді (Орегон, США) проти американської компанії Olden Group.

Уряд України 17 вересня подав позов до федерального суду в Портленді (Орегон, США) проти американської компанії Olden Group, LLC, яка, як стверджується, була частиною міжнародної змови, пов'язаної з шахрайським продажем вакцин та інших лікарських препаратів, повідомляє Trout Cacheris, PLLC.

"Це перший судовий позов, поданий в рамках всеосяжного розслідування по боротьбі з корупцією, розпочатого за розпорядженням Кабінету міністрів України в травні 2010 року", - говориться в прес-релізі компанії Trout Cacheris.

Як повідомлялося, уряд України уклав угоду з Trout Cacheris, PLLC (Вашингтон, США) про оцінку фінансово-економічної діяльності органів влади за період з 2008 року по перший квартал 2010 року, коли уряд України очолювала Юлія Тимошенко.

Trout Cacheris привернула до аудиту відоме в світі агентство розслідувань Kroll, Inc. і міжнародну юридичну фірму Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LLP.

Раніше у Блоці Юлії Тимошенко заявляли, що компанія Trout Cacheris не має права займатися аудитом в Україні. Крім того, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що діючий уряд залучає до аудиту діяльності своїх попередників компанію, яка ніколи не займалася аудиторською діяльністю.

Читайте також:

Вакциновані від H1N1 почали хворіти на рідкісний неврологічний синдром

В Україні більше 90% ліків проти свинячого грипу залишилися невикористаними

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: