Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна погіршила показники в рейтингу паспортів світу

Український паспорт перемістився на 43 місце.

Україна за рік опустилася на дві позиції в рейтингу паспортів світу Henley&Partners, що аналізує візові правила 200 держав і розміщує їх за кількістю країн безвізового в'їзду.

Про це йдеться на сайті компанії.

Згідно з рейтингом, український паспорт перемістився з 41 на 43 місце, при цьому кількість країн, які безвізово можуть відвідувати українці, залишилася незмінною,128.

Упродовж 2019 року наша країна отримала безвізовий режим із Бахрейном і Саудівською Аравією, однак втратила спрощені поїздки до Беніну і Джібуті. Разом з тим, Україна все ж обігнала РФ, яка перебуває на 51 місці в рейтингу.

Як свідчить рейтинг, лідирує третій рік поспіль Японія. Громадяни цієї країни можуть відвідувати без візи 191 країну.

У трійку лідерів також увійшли Сінгапур, Південна Корея і Німеччина. Четверту позицію обіймає Італія, п'яте місце рейтингу ділять Данія, Люксембург та Іспанія. А от восьме місце мають США і Велика Британія. Останню сходинку посів Афганістан, який має безвіз із 26 країнами. 

Рейтинг паспортів Henley&Partners
Рейтинг паспортів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рейтингу країн, найкращих для життя, Україна посіла поки лише 88-ме місце. Перше місце має Норвегія, на другому - Швейцарія. За ними в топі Ірландія, Німеччина та Гонконг, Австралія, Ісландія, Швеція, Сингапур і Нідерланди. 

Відео Україна покращила позиції у рейтингу процвітання - Економічні новини

Порівняно з минулим роком наша країна  піднялася на три позиції і посіла 96 місце зі 167.  Сильні сторони України - освіта та умови життя, а слабкі - довіра до інституцій та  безпека. Детальніше про це, а також коли в українців побільшає в гаманці монет - дивіться в економічному огляді одразу після актуальної інформації про курси валюти.   

Україна покращила позиції у рейтингу процвітання - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції