Україна поглиблює видобуток власного газу

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко ще перед Новим роком вирішила розширити кількість ділянок для видобутку газу.

Уряд вирішив виділити чотири ділянки для дослідження та видобутку нафти та природного газу без проведення аукціонів.

Згідно з розпорядженням Кабміну від 27 грудня 2008 року, ліцензію на геологічну розвідку та досліджувально-промислову розробку Північнобулганацького родовища в акваторії Азовського моря, строком на 30 років, отримало державне об’єднання "Чорноморнафтогаз".

Також "Чорноморнафтогаз" отримав право 30 років видобувати газ на Східноказантипському родовищі в акваторії Азовського моря.

Дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз України" "Укргазвидобуток" отримало ліцензію строком на 20 років на видобуток нафти, природного газу і газоконденсату на Ульянівському родовищі Дніпропетровської області.

Крім того, "Укргазвидобуток" отримав ліцензію на видобуток нафти, природного газу і газоконденсату в Полтавській області на північній частині Скоробагатківського родовища.

Нагадаємо, російський газ до України не поставляється з 1 січня через відсутність угоди на 2009-й рік. Через брак газу для нормального виробничого циклу зупиняються найбільші підприємства України. Крім того, з метою економії у містах починають відключати гарячу воду.

При цьому уряд неодноразово стверджував, що українського природного газу населенню цілком повинно вистачати.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміна "Про забезпечення споживачів природним газом", газовидобувні підприємства державного сектора економіки повинні здійснювати продаж природного газу власного видобутку тільки для потреб населення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: