Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Глава російського оборонного відомства Анатолій Сердюков вже заявив, що Чорноморський флот поповнюватиметься новими кораблями.

Київ готовий вести з Москвою переговори з питання переозброєння Чорноморського флоту РФ, що базується в Криму. Про це повідомив 24 червня в Севастополі міністр оборони України Михайло Єжель.

"У нас є угода з Росією про базування Чорноморського флоту. Треба сідати за стіл і вести переговори", - сказав Єжель, відповідаючи на питання про те, як Україна відноситься до заяви РФ про намір до 2020 року поповнити корабельний склад ЧФ РФ 15 новими кораблями.

У свою чергу глава російського оборонного відомства Анатолій Сердюков підтвердив, що Чорноморський флот поповнюватиметься новими кораблями. "На Чорноморський флот надходитимуть нові кораблі", - сказав російський міністр в Севастополі за підсумками засідання підкомітету з питань оборони і безпеки російсько-української міждержавної комісії.

Нагадаємо, командування Військово-морського флоту РФ 23 червня оголосило, що ЧФ Росії до 2020 року поповниться 15 новими фрегатами та дизельними підводними човнами.

Зазначимо, відповідно до укладених двосторонніх договорів і угод про базування російського флоту в Криму, таке переозброєння є можливим виключно за згоди України.

Читайте також:

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Росія скоротить чисельність Чорноморського флоту

Російський флот покликали на парад в Україну

СБУ: Російські спецслужби у Криму не загрожують безпеці України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: