Україна пообіцяла не видавлювати російський флот із Криму

В МЗС сподіваються, що у Києва і Москви є політична воля домовитися щодо низки суперечливих питань базування Чорноморського флоту РФ.

Міністерство закордонних справ України заявило про конструктивізм у діалозі Києва та Москви у вирішенні проблемних питань базування Чорноморського флоту Росії в Криму.

"Ніхто не має наміру видавлювати флот із Криму в якісь дивні способи, як це робилося за президента Віктора Ющенка", - заявив глава прес-служби МЗС Олег Волошин.

Волошин зазначив, що й у Києва, й у Москви є політична воля домовитися щодо низки суперечливих питань. "Наразі спостерігається конструктивна позиція обох сторін, є взаємна повага", - наголосив він.

За словами Волошина, позиція МЗС полягає в тому, що українська сторона має бути сумлінним орендодавцем, а російська - сумлінним орендарем. У цьому питанні справді є низка неузгодженостей, і українська сторона робитиме все для того, щоб їх вирішити.

Аналізуючи нинішній стан українсько-російської співпраці, Волошин зазначив, що в цьому напрямку є деякі дискусійні питання, зокрема стосовно делімітації морських кордонів. "Проте сама атмосфера дає змогу говорити про те, що Україна та Росія на сьогодні є партнерами", - наголосив він.

Волошин також зазначив, що останні соціологічні дослідження дають підстави стверджувати: ставлення росіян до України значно поліпшилося, особливо після допомоги в ліквідації пожеж.

Читайте також:

КПУ: брати з Росії гроші за базування ЧФ у Криму - блюзнірство

Україна відшкодує Севастополю 214 млн грн збитків за базування ЧФ РФ

ЧФ РФ заборгував Пенсійному фонду 11,7 млн гривень

ВідеоУкраїна пообіцяла не видавлювати російський флот із Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: