Україна пообіцяла не віддавати Росії авіапромисловість та суднобудування

Україна поки не планує передавати Росії активи у суднобудуванні та авіапромі і в даний час напрацьовує свої пропозиції до РФ.

Україна поки не планує передавати російським партнерам свої активи у суднобудуванні і авіаційній сфері в рамках нарощування кооперації з РФ.

Про це повідомив глава агентства з питань оборонно-промислового комплексу (ОПК) Костянтин Кучер.

"Ми сьогодні не розглядаємо, ні в авіабудуванні, ні в суднобудуванні, можливості передачі РФ цілісних майнових комплексів, і взагалі передачі активів при нарощуванні кооперації", - сказав він, коментуючи позицію української сторони за пропозиціями російських колег про входження низки українських підприємств суднобудування і ОПК в російську "Об'єднану суднобудівну корпорацію".

За його словами, в даний час українська сторона напрацьовує власні пропозиції щодо співпраці, а також проводить переоцінку можливостей суднобудівної галузі, в тому числі, в частині виконання російських експортних замовлень військового призначення, а також потреб російських замовників.

"Питання про можливість входження до "ОСК" таких підприємств як ДП "НВКГ "Зоря-Машпроект" (Миколаїв) чи ВАТ "ФСК "Море"(Феодосія) поки навіть не розглядається", - сказав Кучер.
За словами глава агентства з питань ОПК, "корпоратизація підприємств українського авіапрому може бути завершена не раніше 2011 року".

Нагадаємо, що раніше енеральний конструктор ГП "Антонов" Дмитро Ківа заявив, що ГП "Антонов" і російське ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" фактично домовилися про створення спільного підприємства на рівних умовах.

У ході українсько-російського ділового форуму за участю президентів України і РФ у травні в Києві російська "ОСК" озвучила плани по створенню єдиного російсько-українського суднобудівного кластеру.

Раніше ряд ЗМІ також поширили інформацію про плани по нібито передачу вже влітку 2010 року 51% акцій української авіабудівної корпорації (ДАК) "Антонов" російського ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" (ОАК) в рамках програми інтеграції авіапромів країн.

Читайте також:

Україна і Росія створять спільне авіабудівне підприємство

Росія претендує ще на два українських заводи

Росія прагне отримати авіабудування України в обмін на дешевий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: