Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна попросила більше грошей на СММ ОБСЄ для покращення її ефективності

Діяльность місії попросили продовжити.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Україна звернулася до ОБСЄ з пропозицією посилити фінансову підтримку Спеціальної моніторингової місії. Про це він розповів на спільній прес-конференції з чинним головою ОБСЄ, прем’єр-міністром і міністром європейських та закордонних справ Республіки Албанія Еді Рамою.

"З прем`єр-міністром Рамою ми зараз обговорили, яким чином має бути побудована взаємодія у рамках ОБСЄ, які додаткові зусилля українська сторона очікує від ОБСЄ, в першу чергу від місії СММ", - розповів Пристайко.

"Ми звернулися з формальною пропозицією і проханням продовжити діяльність цієї місії, а також додати можливості, і людський потенціал, і фінанси для того, щоби ця місія була більш ефективною, ніж у попередні роки", - заявив міністр.

Нагадаємо, від першого січня 2020 року обов'язки держави-голови Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) перейшли до Албанії від Словаччини, яка виконувала їх упродовж 2019 року. Новий голова ОБСЄ запевнив, що питання України залишатиметься одним із головних для Організації.

Відео Місія ОБСЄ зафіксувала чотири установки "Град" на окупованих територіях

Про це повідомили у щоденному звіті. Зафіксували "Гради" поблизу населеного пункту Новоамвросіївське, що за півсотні кілометрів від Донецька. Така техніка за Мінськими угодами мала би бути відведена від лінії розмежування. У місцях зберігання озброєння бойовиків не вистачає і 13 танків.  

Місія ОБСЄ зафіксувала чотири установки "Град" на окупованих територіях

Залиште свій коментар

Вибір редакції