Україна попросила Чехію показати рішення про надання Данилишину притулку

Міністерство закордонних справ подало прохання чеській стороні офіційно підтвердити надання Богдану Данилишину політичного притулку.

МЗС України направило чеській стороні ноту з проханням офіційно підтвердити надання екс-міністру економіки України Богдану Данилишину політичного притулку.

"Сьогодні в Міністерство був запрошений тимчасовий повірений у справах Чехії в Україні, йому було передано заступником міністра закордонних справ ноту української сторони, в якій ми просимо чеську сторону офіційними каналами роз'яснити ситуацію з Данилишиним", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

"Мова йде про надання українській стороні рішення МВС Чехії про надання Данилишину політичного притулку", - додав Волошин. При цьому в МЗС України сподіваються, що в контексті дружніх відносин України з Чехією це прохання буде задоволено.

Волошин також додав, що для Києва це дуже важливо як для правильної оцінки ситуації, так і в контексті того, що Данилишин - громадянин України.

За його словами, дана ситуація не повинна вплинути на відносини між двома країнами. Разом з тим, у МЗС України рішуче спростовують звинувачення у тому, що справа Данилишина має політичний характер.

Як відомо, 13 січня адвокат Данилишина Марина Махіткова повідомила, що Чехія надала політичний притулок екс-міністру економіки Богдану Данилишину.

У понеділок, 17 січня Генпрокуратура України заявила, що незважаючи на надання Чехією Данилишину політичного притулку, ГПУ не має наміру закривати проти нього кримінальну справу.

Сам Данилишин має намір довести свою правоту і повернутися в Україну.

Читайте також:

Генпрокуратура не відмовиться від переслідування Данилишина

Чехія вважає, що справа проти Данилишина політична

ГПУ завела на Данилишина три кримінальні справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: