Україна попросила Росію владнати скандал з націоналістичною бібліотекою

Події навколо Бібліотеки української літератури в Москві є неприпустимими, оскільки вони підривають і погіршують наші добрі наміри жити в дружбі і згоді - заявили у Мінкультури.

Міністерство культури вважає неприпустимою ситуацію, що склалася з бібліотекою української літератури в Москві: це погіршує добросусідські відносини України з Росією.

Про це сказано в зверненні міністра культури Михайла Кулиняка, спрямованому міністрові культури Росії Олександру Авдєєву.

У своєму зверненні міністр наголосив, що Україну і Росію завжди поєднували дружні, добросусідські відносини і сьогодні спільними зусиллями розвивається новий етап українсько-російського співробітництва.

"Значну роль у цьому процесі займають посли доброї волі - культура, мистецтво, освіта. 2010 року на рівні наших Міністерств відбулися дуже важливі для культурного зближення акції. У зв'язку з цим події, що відбуваються навколо Бібліотеки української літератури в Москві, на нашу думку, є неприпустимими, оскільки вони підривають і погіршують наші добрі наміри жити в дружбі і згоді", - зазначив Кулиняк.

Міністр просить міністерство культури Росії врегулювати ситуацію з роботою бібліотеки.

"Міністерство культури України не може залишатися байдужим до того, що відбувається, і просить Міністерство культури Російської Федерації сприяти, у міру можливості, мінімізації збитків, завданих репутації Бібліотеки, а також урегулюванню ситуації", - зазначив Кулиняк.

Він додав, що українська громадськість стурбована у зв'язку з ситуацією навколо бібліотеки.

Як відомо, після другого обшуку, єдину на території Росії Бібліотеку української літератури в Москві опечатано і зачинено.

Обшук проводили на підставі відповідної постанови слідчих відділу по боротьбі з екстремізмом Центрального адміністративного округу МВС Росії по місту Москві.

Читайте також:

Яценюк відкриє нову українську бібліотеку в Москві та навчить Путіна історії

МЗС заступилося за українську бібліотеку в Москві

Українську бібліотеку в Москві звинуватили у ксенофобії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: