Україна посідає друге місце в Європі за кількістю смертей від раку

З кожних 100 тисяч мешканців України 347 людей помирають від раку. Знизити смертність допоможе лише своєчасне виявлення хвороби і профілактика.

4 лютого у всьому світі відзначається День боротьби з раком. Напередодні Всесвітня організація охорони здоров'я оприлюднила статистику, за якою Україна посідає друге місце в Європі за кількістю смертей від раку.

На першому місці - Угорщина, де на кожні 100 тисяч мешканців припадає 458 випадків смертей від цього захворювання. Друге місце України ділить з Росією: у цих країнах на кожні 100 тисяч людей - 347 смертельних випадків.

Рак є провідною причиною смертності у всьому світі, і, за оцінками ВООЗ, без належного втручання до 2015 року від раку помруть 84 мільйони людей. При цьому можна було б запобігти до 40% випадків захворювання на рак, якби люди вели здоровий спосіб життя і поліпшили механізми виявлення раку.

Експерти ВООЗ включили до методів профілактики раку, зокрема, - утримання від вживання тютюну, здорове харчування і регулярну фізична активність, помірне вживання алкоголю, захист від інфекцій, що викликають рак.

Читайте також:

Україна стала полігоном для випробування ліків

Київська онколікарня потерпає від нестачі коштів

Вчені встановили механізм виникнення раку легенів у курців

ООН злякали темпи поширення ВІЛ-інфекції в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: