Україна постачатиме Молдові та Балканам газ за власний кошт

Віктор Ющенко вирішив постачати Молдові та Болгарії український газ, "враховуючи дружні відносини між народами".

Україна постачатиме Болгарії та Молдові український природний газ із власних резервів обсягом 2,0 млн. кубометрів на добу, починаючи з 10 січня 2009 року.

Як повідомили у прес-службі президента України, про це йдеться у листах Віктора Ющенка до президента Болгарії Георгія Пирванова та президента Молдови Володимира Вороніна.

Ющенко у листах наголошує, що таке рішення Україна прийняла, враховуючи скрутну ситуацію, яка склалася внаслідок припинення Росією поставок природного газу в Європу, та беручи до уваги дружні відносини між нашими народами.

Президент України пропонує всі необхідні розрахунки врегулювати після поновлення постачання російського природного газу до Європи.

Нагадаємо, 6 січня Росія повністю перекрила подачу газу європейським країнам через територію України, звинувачуючи її у нібито несанкціонованому відборі блакитного палива. Відповідальність за це Україна та Росія досі перекладають одна на одну.

Вчора, через відсутність російського газу, Україна змушена була перекрити постачання блакитного палива на всіх магістральних газопроводах, які сполучають її з Молдовою, Балканами та Східною Європою.

Наразі в Україні працює комісія з Європи, яка перевіряє діяльність українських газотранспортних мереж.


ВідеоУкраїна постачатиме Молдові та Балканам газ за власний кошт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: