Україна потрапила до сімки країн з найгіршою виплатою зарплати

З початку року заборгованість з виплат заробітної плати зросла на 15% і складає 1,77 млрд гривень.

Україна потрапила до семи країн світу із найгіршою ситуацією з виплат заробітних плат, повідомив член фракції БЮТ Михайло Волинець.

"Україна 8 червня буде заслухана на Генеральній сесії Міжнародної організації праці при ООН серед 7 країн світу, де не виконується найважливіша конвенція щодо прав громадян на отримання заробітної плати та винагороди за працю", - сказав він.

За словами Волинця, з початку року заборгованість з виплат заробітної плати зросла на 15% і складає 1 мільярд 777 мільйонів гривень.

"Найгірша ситуація склалася в Луганській, Донецькій, Харківський, Київській областях та по місту Києву", - зазначив він.

Народний депутат повідомив, що чи не найгірша ситуація з виплатами заробітних плат склалася у вугільній галузі.

За словами Волинця, в Україні також масово не виконується Конвенції про свободу асоціацій і про колективний договір.

Крім того, на думку народного депутата, проблема із виплатою заробітних плат загострюється через те, що держава не контролює діяльність роботи як українських, так і зарубіжних великих компаній.

Ще однією причиною потрапляння України у список 7 країн з найгіршою ситуацією з виплат зарплат депутат вважає законопроект Партії регіонів, яким передбачене збільшення робочого тижня з 40 до 48 годин.

Як повідомлялося, верховна рада 2 червня ухвалила рішення законодавчо встановити граничний термін виплати заробітної плати - не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Читайте також:

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

В Україні встановлять граничний термін невиплати зарплат

В Партії регіонів пояснили, чому не дали людям обіцяні зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: