Україна потрапила у Top Risks-2009

Україна знаходиться під 8 номером у списку ризикованих територій, на які потрібно звернути увагу інвесторам і учасникам світового ринку.

Прямий збройний конфлікт в України з Росією малоймовірний, проте боротьба між Юлією Тимошенко і Віктором Ющенко продовжить ділити уряд і ускладнить спроби боротися з економічною кризою в країні.

Такий прогноз майбутнього для України в 2009 році заявлений в щорічному виданні Top Risks консалтингової фірми Eurasia Group, яке представив президент фірми Ян Бреммер.

Безробіття, що зростає, доходи, що знижуються, і незадоволеність політиками збільшують ризик соціальних хвилювань в основних містах України, вважають експерти Eurasia Group.

У виданні Україна знаходиться під 8 номером у списку ризикованих територій, на які потрібно звернути увагу інвесторам і учасникам світового ринку.

Очолює список Конгрес США, перед яким стоїть важка задача фінансового регулювання у зв'язку з кризою.

Услід йдуть безпека в Південній Азії і Іран/Ізраїль. Росія перебуває на четвертому місці. За нею йдуть Ірак, Венесуела, Мексика.

Замикають список за Україною Туреччина і Південна Африка.

Eurasia Group - одна з провідних у світі дослідницьких і консалтингових фірм в галузі глобальних політичних ризиків. Вона заснована в 1998 році і має штаб-квартиру в Нью-Йорку, офіси у Вашингтоні і Лондоні.

В її консультативний комітет входять представники таких компаній, як Google, JP Morgan Securities, Japan Industrial Policy Research Institute, Sun Group, Japan Bank for International Cooperation, News Corporation, PricewaterhouseCoopers, Boeing, Eni Corporation.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: