Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політолог у річницю анексії розповів, коли завершиться російська окупація Криму

Тарас Березовець вважає, що конфліктом на Донбасі Росія відвертає увагу від анексії півострова. 

Україна поверне Крим після того, як відстоїть Донбас.

Про це заявив український політолог Тарас Березовець. "Росії потрібно було відвернути Україну від кримської проблеми, тому вони створили тут вогнище напруженості. Тобто спочатку ми повернемо Донбас і після цього ми повернемо Крим",  - пояснив політолог. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".

На думку політолога, існує ще другий сценарій. Березовець вважає, що півострів набагато швидше повернеться до складу України, якщо президент РФ Володимир Путін зникне з політичної арени.

А наразі доля переселенців через рік після анексії складається по-різному.

Уродженець Алушти Асан Буджуров вчився в Криму на архітектора та вже мав власних клієнтів. Проте після анексії півострова замовлення зникли.

"Всі ці об'єкти були заморожені, всі клієнти, можна сказати, розсіялися", - розповів хлопець. Активна ж позиція Асана зробила його життя вдома банально небезпечним.  Кримчанин перевівся до столичного ВНЗ, відмовившись від пропозицій з боку Росії.

Оскільки нові клієнти в хлопця не з'являлися, він з батьком вирішив почати свій бізнес і відкрити кримськотатарський фаст-фуд.

Інша корінна кримчанка – Оксана Новікова – своєю новою домівкою обрала Львів виключно з міркувань безпеки. Жінка активно зайнялася громадською діяльністю, допомагаючи переселенцям.

Молоді люди вже освоїлися на нових місцях, проте мріють повернутися до рідного Криму. Та своєю домівкою вважають саме Крим український, оскільки у Росії свого майбутнього не бачать.

"У Криму в цьому житті російському майбутнього не має і я це дуже добре розумію", - констатує Оксана.

Відео Життя у Криму через рік після анексії

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада України звернулася до ООН, ПАРЄ та Європарламенту з приводу порушення прав та свобод на території анексованого Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції