Україна повернула Росії кримінального "авторитета"

Василь Христофоров, відомий у кримінальних колах як "Вася Воскрес", прилетів до київського аеропорту "Бориспіль", де був затриманий. Потім він був видворений назад до Росії.

Російський "злодій у законі" Василь Христофоров був затриманий в Україні і депортований до Росії, повідомило джерело в правоохоронних органах в суботу. "Василь Христофоров, відомий у кримінальних колах як "Вася Воскрес", прилетів до київського аеропорту "Бориспіль" в минулий четвер", - розповів співрозмовник.

За його словами, відразу ж після виходу з літака кримінальний "авторитет" був затриманий співробітниками правоохоронних органів України, а в п'ятницю був видворений назад до Росії. Джерело відзначило, що не має інформації про причини, за якими Христофоров був висланий з України.

"Згідно з оперативними даними, з початку 2011 року "Вася Воскрес" не менше трьох разів прилітав в Україну, де відвідував відомого кримінального "авторитета", який в даний час відбуває покарання у місцях позбавлення волі", - сказав співрозмовник.

Він додав, що, за його даними, і в цей раз Христофоров планував відвідати приятеля, який сидить у в'язниці. "Христофоров є дуже впливовим і активним слов'янським "злодієм", він наближений до одного з лідерів кримінального світу Аслану Усояну, відомому як "Дід Хасан", - сказало джерело.

Читайте також:

Скандал у сім'ї Качинського: його зять-адвокат допомагав кримінальним "авторитетам"

Інтерпол відмовився затримувати російського авторитета "Тайванчика"

Масове вбивство в Росії: розстріляно всю сім'ю кримінального авторитета

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: