Україна повернула своїх громадян, яких закрили на карантин в готелях Єгипту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посольство запевняє, що продовжує сприяти виїзду з Єгипту громадян України.

З Єгипту до України сатном на 20 березня повернулися понад 25 тисяч громадян, серед них, зокрема ті, хто перебував на карантині в готелях Шарм-ель-Шейху та Хургади.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Загалом Україна повернула з Єгипту 25 тис. 237 своїх громадян, 22 328 громадян України прилетіли з Шарм-ель-Шейху, 2 909 - з Хургади.

"Станом на 12:00 20 березня: 22 328 громадян України прилетіли з Шарм-ель-Шейха, 2 909 - з Хургади. Вже в Україні усі громадяни, які перебували на карантині в готелях Шарм-ель-Шейху та Хургади - 830 людей. Вони пройшли необхідні контрольні процедури в аеропортах", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, 11 людей, які перебували в Єгипті з нетуристичною метою, сьогодні повернулися в Україну за сприяння посольства.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Маріупольський хворий: чоловіка шпиталізували з коронавірусом після повернення з Єгипту

Перший хворий з коронавірусом - у Маріуполі. 52-річний чоловік повернувся з Єгипту, вже вдома відчув себе зле та викликав лікарів. Двоє родичів, що контактували з ним - на самоізоляції. Відомо, що чоловік очолює відділ одного з міських підприємств.  Більше про коронавірус в Україні

Маріупольський хворий: чоловіка шпиталізували з коронавірусом після повернення з Єгипту

Залиште свій коментар

Вибір редакції