Україна повинна видати паспорти дітям-сиротам із Криму - Денісова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 5 тисяч дітей можуть отримати українські паспорти.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова переконана, що Україна повинна подбати про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в анексованому Криму та надати їм громадянство.

Про це вона сказала 12 лютого на засіданні комітету Верховної Ради  з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, АРК та міста Севастополя, передає  "Укрінформ".

За словами Денісової, на території анексованого півострова залишається близько 5 тисяч українських дітей-сиріт.

"У нас є діти-сироти (на території Криму) і діти, які позбавлені батьківського піклування. У них немає нікого, щоб їх за руку привезли сюди, щоб вони отримали паспорт громадянина України", - зазначила Денісова.

Як повідомлялося раніше, у в'язницях та СІЗО в анексованому Росією Криму перебувають 88 політв'язнів, повідомила голова правління Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник. Вони перебувають або в СІЗО Криму, або в колоніях Криму, або вже і СІЗО Російської Федерації. 

Плейлист 20 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції