Україна презентувала АН-148 на авіасалоні "Ле Бурже"

Як кажуть творці цього літака, їхнє дітище нічим не поступається всесвітньо відомому "Боїнгу".

Небо над Парижем сьогодні здригалося від реактивних двигунів. У Франції - перший день одного з найпрестижніших у світі авіасалонів - "Ле Бурже". Попри кризу, участь у ньому беруть і українці - АНТК ім. Антонова. До Парижа вони привезли надію українського авіапрому - пасажирський літак АН-148. Сергій Кудімов каже, що антонівці повернуться додому не з порожніми руками.

Як і прогнозували синоптики, дощ підмочив відкриття авіасалону в "Ле Бурже". Але це ще півбіди. Небо над Парижем затягло густими хмарами, через що організатори навіть допускали скасування сьогодні польотів. Адже в першу чергу "Ле Бурже" - це шоу, яке має бути якісним і подобатися глядачам. Однак цього не сталося, польоти просто відтермінували в часі на дві години.

У всій своїй красі показав себе пасажирський АН-148. Наші не поїдуть з салону порожніми руками: завтра керівники АНТК ім. Антонова підпишуть контракт з однією з російських компаній на виробництво 30 літаків, половина з яких є АН-148.

Як кажуть творці цього літака, їхнє дітище нічим не поступається всесвітньо відомому "Боїнгу". За деякими технічними характеристиками він навіть кращий, зокрема, під час польоту АН-148 витрачає значно менше пального, а також він дешевший в обслуговуванні.

Обов’язкова вимога - літаки повинні показувати свою конкурентноздатність іншим типам літаків. Тоді їх будуть купувати. Краще купувати не дешевше, а дорожче, бо тоді можна отримати вигоду під час експлуатації.

Успіх українців, тобто контракт із росіянами, може бути не єдиним на цьому авіасалоні. Самі антонівці відмовчуються: кажуть, що потрібно зачекати, щоб не наврочити.

Читайте також:

Американський "Боїнг" не долетів до Європи через пожежу в туалеті

Італійка, що запізнилась на фатальний рейс Air France, загинула в ДТП

Американці готують до випуску літаючі мотоцикли

Тимошенко зняла заборону на вживання алкоголю в своєму літаку

ВідеоУкраїна на "Ле Бурже"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: