Україна при Януковичі нагадала Тимошенко дурдом

Юлія Тимошенко заявила, що нинішня влада нагадує їй бульдозер, а країна - дурдом серед війни. Вона також пообіцяла "зняти свою корону" і бути з народом.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що у неї ситуація в Україні асоціюється з долею дурдому в умовах війни.

Про це Тимошенко пише у своєму персональному блозі, відповідаючи на звернення, яке було розміщене на сайті durdom.in.ua під ім'ям Ivanovna. Звернення містить слова підтримки і критики одночасно, а також заклик "приймати радикальні заходи".

Тимошенко розповіла, що свого часу її вразила історія, яку розповів в новинах один з російських телеканалів.

"Це майже короткометражка Кустуріци ... Під час війни на Кавказі десь на початку дев'яностих, на сваволю долі кинули будинок для психічно хворих, тобто - дурдом (ну, так у нас називають подібні заклади, хоча це і не етично, мабуть). Всіх "нормальних" вивели із зони конфлікту. Весь персонал - лікарів і санітарів - евакуювали, а хворих людей забули. Вони залишилися самі - у зруйнованому місті, серед війни, без води, без продуктів, без світла ", - пише Тимошенко.

У той же час, за її словами, ці немічні люди не здалися, не розгубилися, не впали у відчай. "Вони створили щось на зразок штабу саморятування. Дістали продукти в навколишніх селах, привезли воду, організували догляд за найважчими хворими ... Вони вистояли в цьому хаосі і безладді, вони не здалися перед обставинами і перемогли. Потрібно було бачити цей сюжет. Вони були в тисячу разів нормальніші і кращі, аніж самі нормальні з нормальних ", - зазначає лідер БЮТ.

За словами Тимошенко, цей приклад є підтвердженням того, що в нинішніх умовах, незважаючи на обставини, не можна втрачати оптимізму. Екс-прем'єр подякувала блогеру за "величезний шматок оптимізму, надії та енергії".

"Іванівна, дорогі мої "дурдомовці "! Нічого не пропало. Ми ще позмагаємося за нашу, а не їхню країну. Нехай сьогодні склалося не так, як хотілося, нехай сьогодні при владі ті люди, для яких Україна - поняття чуже і незрозуміле ... Але це всього лише прикрий епізод, а не карма і не остаточний вирок. Ми не віддамо їм Україну, якими б "бєспреєдєльщиками" вони не здавалися на перший погляд ... Цьому бульдозеру, як влучно сказала Іванівна, дійсно сьогодні ні холодно, ні жарко ... Але на кожен бульдозер знайдеться свій яр. Не буде цей бульдозер безкарно і вічно їздити по країні ", - заявила опозиціонерка.

Екс-прем'єр наголосила, що готова до боротьби і до роботи і заявила, з готовністю "зніме корону", як їй порадила Іванівна. "Можливо, я не помітила, як вона з часом вималювалася. Я разом з вами", - додала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко запропонувала Раді допитати Януковича

Тимошенко: Хорошковський привів до СБУ "горілчаний" кримінал

Тимошенко: арешт екс-заступника глави "Нафтогазу" був подарунком Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: