Україна за Януковича озброюватиме Грузію так само, як за Ющенка

У Партії регіонів наголошують, що Грузія більше не зможе використовувати зброю проти "наших російських друзів", тому припиняти постачання не будуть.

Україна продовжить постачання зброї Грузії, оскільки це не загрожує Росії, як це було при Вікторі Ющенку. Про це заявив перший заступник фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

"За часів Ющенка ми були проти того, щоб Україна озброювала Грузію, оскільки тоді ця зброя використовувалася проти третіх країн, у тому числі проти наших друзів - Росії. А зараз такої загрози немає, в першу чергу для Росії, тому немає нічого страшного в цьому", - вважає регіонал.

"Тим більше що продаж зброї - це нормальний процес, це дозволяє наповнити бюджет, і те ж саме роблять наші сусіди, зокрема Росія", - додав соратник Януковича.

Нагадаємо, Партія регіонів, перебуваючи в опозиції, виступала категорично проти продажу Грузії української військової техніки.

Восени 2008 року була створена парламентська комісія з розслідування постачань української зброї в Грузію, яку очолив депутат-регіонал Валерій Коновалюк. Приводом для її створення послужили звинувачення Росії в незаконних постачаннях української зброї в Грузію.

У відповідь офіційний Київ заявляв, що усі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Читайте також:

Генпрокуратура не порушувала проти Ющенка справу про продаж зброї

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: