Україна прийняла на озброєння два російські винищувачі

Міноборони прийняло на озброєння два винищувачі Су-25. Один з літаків бойовий, інший - навчально-бойовий.

Міністерство оборони прийняло на озброєння навчально-бойовий літак Су-25УБМ1 і бойовий літак Су-25М1.

Двомісний навчально-бойовий літак Су-25УБМ1 призначений для забезпечення льотно-тактичної підготовки льотчиків у бойових підрозділах, а також для покращення бойової ефективності, експлуатаційно-технічних характеристик і системи обслуговування літака Су-25УБ за рахунок підвищення точності визначення місця розташування, висоти і швидкості польоту літака, застосування цифрових алгоритмів роботи прицілу.

Літак Су-25УБМ1 - це модернізований варіантом літака Су-25УБ з новим встановленим і доопрацьованим обладнанням.

Це обладнання призначено для підвищення точності застосування бомбардувального, ракетного й артилерійського озброєння літака.

Бойовий літак Су-25М1 є модернізованою версією серійного літака Су-25 з новим встановленим і доопрацьованим обладнанням і має аналогічні тактико-технічні, експлуатаційні та інші характеристики.

Прогнозується, що прийняття на озброєння цих двох літаків дасть змогу забезпечити льотно-тактичну підготовку льотчиків у бойових підрозділах, покращити бойову ефективність, експлуатаційно-технічні характеристики і систему технічного обслуговування літаків Су-25УБ і Су-25, які перебувають на озброєнні ЗС.

Читайте також:

Пентагон створить найдорожчий винищувач

Росія в кінці року почне випробування трьох винищувачів п'ятого покоління

Україна розробляє новий транспортний літак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: