Україна продасть Ірану 80 літаків Ан-148

Між Україною, Росією та Іраном був підписаний тристоронній меморандум на постачання пасажирських літаків Ан-148.

АНТК ім. Антонова оголосив про підписання меморандуму на постачання до Ірану 50 лайнерів Ан-148 і веде переговори про збільшення постачань до 80 одиниць. Про це повідомив генеральний конструктор АНТК ім. Антонова Дмитро Ківа.

За його словами, в червні між Україною, Росією та Іраном був підписаний тристоронній меморандум на постачання 50 пасажирських літаків Ан-148. Ківа також додав, що зараз тривають переговори про збільшення постачань Ан-148 до 80 одиниць.

"Частина літаків буде поставлена в готовому вигляді, частина - у вигляді машинокомплектів, збірка яких здійснюватиметься на іранському авіабудівному підприємстві HESA", - пояснив він.

Пасажирські варіанти літака розраховані на 68-85 пасажирів. Ан-148 - перша самостійна розробка українських авіаконструкторів, у 2007 році він був сертифікований для здійснення польотів в Україні. Вартість базової версії моделі - близько 20 млн доларів.

Нагадаємо, що перший меморандум про постачання Ан-148 до Ірану АНТК ім. Антонова підписав в жовтні 2008 року. Тоді голова ради директорів "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв, що брав участь у переговорах, оцінив контракт більш ніж у 1 млрд доларів.

Читайте також:

На авіашоу в Будапешті розбився літак

Представники ЧФ РФ не дозволили Україні перевірити свої літаки

Київський завод "Авіант" побудує для Росії 30 літаків

Україна презентувала АН-148 на авіасалоні "Ле Бурже"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: