Україна продовжить переговори щодо Угоди про асоціацію з ЄС

Уже буде 18 раунд переговорів, в ході якого сторони будуть обговорювати вступну частину Угоди про асоціацію і її інституційні рамки.

З 4 по 8 квітня в Брюсселі відбудуться чергові раунди переговорів щодо Угоди про асоціацію "Україна-ЄС", як по політичній його частині, так і про створення зони вільної торгівлі.

Українську делегацію на переговорах про політичну частини Угоди про асоціацію очолить заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін, на переговорах про зону вільної торгівлі - заступник міністра економіки Валерій П'ятницький.

За політичної частини Угоди це буде 18 раунд переговорів, в ході якого сторони будуть обговорювати вступну частину документа і його інституційні рамки.

На створення зони вільної торгівлі це буде 16 раунд переговорів. Очікується, що сторони обговорять питання надання послуг, тарифні пропозиції, енергетику, митні процедури, права інтелектуальної власності, правила походження товарів, сталий розвиток.

Нагадаємо, нещодавно Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що Україні знадобиться 10 років, щоб провести реформи необхідні для вступу в Євросоюз.

Читайте також:

ЕС виділить Україні 116 млн євро на дороги та навчання чиновників

Україні не вистачає грошей на безвізовий режим з ЄС

Євросоюз підтвердив, що візи для українців скасують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: