Янукович створив комісію по співпраці з НАТО

Віктор Янукович погодився з продовженням конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору.

Президент Віктор Янукович своїм указом створив комісію з питань партнерства України з Організацією північноатлантичного договору та призначив головою комісії міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, повідомили у прес-службі глави держави.

Президент підписав указ "Про забезпечення продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору".

Згідно з документом, продовження конструктивної співпраці України з НАТО забезпечуватимуть 5 національних координаторів з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору у сфері: зовнішньої політики та економіки; оборони та військовій сфері; ресурсного (фінансового) забезпечення; безпеки та у правовій сфері.

Грищенко доручено у двотижневий термін внести пропозиції щодо призначення національних координаторів з питань партнерства України з Організацією північноатлантичного договору та персонального складу комісії.

Крім того, МЗС України доручено забезпечувати належну координацію здійснюваних центральними органами виконавчої влади заходів щодо реалізації зовнішньої політики щодо продовження конструктивного партнерства України з НАТО з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, зокрема, партнерства в рамках річних національних програм.

Читайте також:

Янукович не поїде на саміт НАТО

Україна запропонувала НАТО співпрацю

Україна налаштована продовжити партнерство з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: