Україна продовжує покращувати показники у рейтингу "мобільності" закордонних паспортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна має безвізовий доступ у 128 країн світу.

За індексом світових паспортів та їхньою цінністю закордонний паспорт України займає 41-е місце. Українці можуть подорожувати без віз у 128 країн світу (на початку 2018 року - 114 країн).

Про це свідчить оновлений індекс паспортів компанії Henley & Partners, який було оприлюднено 9 жовтня.

Дані Індексу показали, що найбільш "мобільним" є паспорт Японії, громадяни якої  можуть відвідувати без візи 190 країн світу.

Це рекордний показник за весь час існування Індексу. Три місяці тому Японія ділила перше місце з Сінгапуром, але японці отримали безвізовий доступ до М'янми, залишивши Сінгапур на другому місці (189 країн з безвізовим відвідуванням).

Німеччина, яка ще недавно була беззмінним лідером Індексу, займає 3-е місце (188 країн). Такий же показник у Південній Кореї і Франції. Четверте місце поділили Данія, Італія, Іспанія, Фінляндія, Швеція.

Зазначається, що Росія нині займає 47-е місце. Громадяни РФ можуть відвідувати 119 країн з безвізовим або спрощеним режимом. У вересні 2018 року росіяни отримали тимчасовий безвізовий доступ на Тайвань (діє до липня 2019 року).

Нагадаємо, у світовому рейтингу економічної свободи, який складає Fraser Institute, Україна цього року посіла 134 місце серед 162 країн. Це на 15 позицій краще, ніж було торік.

ВідеоЗакордонний паспорт без затримок. Проблему черг на отримання біометричного документу вирішено

Черг на отримання біометричного документу в Україні вже немає. Про це повідомили в Державній міграційній службі. І відтепер паспорт виготовлятимуть вчасно - сім робочих днів для термінового оформлення. І двадцять для звичайного. Через ажіотаж - поліграфкомбінат Україна не встигав друкувати документи. Тому видачу біометричних паспортів затримували на два-три місяці. Додаткова лінія тепер пришвидшила цей процес. 

Закордонний паспорт без затримок. Проблему черг на отримання біометричного документу вирішено

Залиште свій коментар

Вибір редакції