Україна пропонує ЄС скасувати плату за візи

Україна пропонує ЄС доповнити перелік громадян, які мають право на пільги при отриманні віз.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв після завершення засідання спільного комітету з виконання угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму.

"Ми запропонували доповнити текст угоди новими категоріями громадян", - повідомив Єлисєєв.

Зокрема, пропонується додати до переліку представників неурядових організацій, які бажають відвідати країни–члени ЄС для участі в семінарах, конференціях, тощо, представниками релігійних організацій, а також громадянами, які здійснюють неорганізований туризм, але мають відповідні ваучери, що підтверджують туристичну мету подорожі.

Єлісєєв уточнив, що пільгові категорії громадян позбавлені необхідності платити збори за візи мають право на отримання багатократних та довготривалих віз, а також спрощений перелік документів, які необхідно подавати до консульських установ.

Як повідомлялося, 18 червня минулого року Україна та ЄС підписали угоду про спрощення візового режиму, яка набула чинності з 1 січня 2008 року. На сьогодні плата за візи для українських громадян становить 35 євро крім пільгових категорій, які не сплачують плату за візу і до яких зокрема належать високопосадовці, журналісти, студенти та пенсіонери.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: