Україна просить НАТО виділити їй місце у системі безпеки

Україна очікує, що Альянс чітко і однозначно сформулює в новій концепції принципи політики партнерства і безпосередні очікування НАТО щодо ролі та місця України.

Україна очікує, що НАТО у своїй новій стратегічній концепції визначить місце і роль України в системі євроатлантичної безпеки.

29 вересня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося чергове засідання комісії "Україна - НАТО" на рівні послів, під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО Клаудіо Бісоньєро.

Головною темою засідання стало обговорення сучасних пріоритетів відносин між Україною та Альянсом.

Глава місії України при НАТО Ігор Долгов наголосив, що українська сторона очікує, що Альянс чітко і однозначно сформулює в новій концепції принципи політики партнерства і безпосередні очікування НАТО щодо ролі та місця України в системі євроатлантичної безпеки.

Члени комісії погодилися з тим, що попередній аналіз співпраці України і НАТО у 2010 році свідчить про конкретні досягнення і хороший фундамент для продовження конструктивного співробітництва в усіх сферах.

Долгов підкреслив налаштованість України продовжувати і розвивати співпрацю у всіх сферах і політичний діалог з Північноатлантичним альянсом.

У свою чергу, представники НАТО високо оцінили внесок України в забезпечення євроатлантичної безпеки, в основні операції та місії Альянсу.

Нагадаємо, НАТО вважає, що збереження його співпраці з Україною зміцнює безпеку в Європі.

Комісія "Україна - НАТО" на рівні міністрів закордонних справ і оборони проведе чергове засідання в Брюсселі (Бельгія) 14 жовтня.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович наголошував, що дуже важливо, аби у новій стратегічній концепції НАТО "такі позаблокові країни, як Україна, знайшли там своє місце у створенні безпекової європейської системи".

Читайте також:

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

Генсек НАТО запросив Україну на саміт щодо Афганістану

Мєдвєдєв доручив відстежувати контакти України з НАТО

Меркель схвалила позицію Януковича щодо НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: