Україна проводитиме ракетні навчання, незважаючи на погрози з боку Росії

Бойові навчання та випробування відбуватимуться відповідно до плану.

Україна проводитиме ракетні навчання згідно із планом, незважаючи на загрози.

Про це заявив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко, передає Інтерфакс.

"Що стосується якихось загроз… то це не може перешкодити тим планам, які ЗСУ та конструктори військового озброєння проводитимуть на території суверенної України", - сказав він.

"У нас є національна територія України, де ми проводитимемо всі випробування і навчання. І ніхто не буде нам вказувати, що нам тут робити", - наголосив спікер Міноборони.

Лисенко додав, що Україна виконує всі норми у відповідності до міжнародних угод.

Нагадаємо, 30 листопада, у ЗМІ з'явилася інформація, що Росія погрожує Києву ракетним ударом у разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-українського кордону з окупованим Кримом. Своєю чергою, заступник міністра оборони України, керівник апарату Міноборони генерал-полковник Олександр Дублян заявив, що від Росії можна очікувати будь-що.

"Те, що ми мали з Кримом у 2014 році, те, що ми маємо з війною з Росією, - зі сторони Росії усе можливе, виходячи з їхніх дій за ці роки. Від них можна очікувати багато чого поганого і негативного, і не тільки по відношенню до України", – наголосив він. За його словами, Україна не порушить жодної норми міжнародного права, здійснивши заплановані на 1-2 грудня ракетні стрільби у рамках військових навчань на півдні держави.

Війська протиповітряної оборони (ППО) Росії в окупованому Криму перевели на посилений режим роботи через ракетні навчання України"Не дивлячись на те, що з боку України проведення стрільби - це своєрідний піар-хід, метою якого є створення нервозної обстановки, однак військовими це в будь-якому випадку сприймається як реальна і потенційна загроза, тому сили ППО Росії в Криму переведені на посилений режим роботи. Це стосується не тільки наземних засобів ППО, але і корабельних, так як кораблі Чорноморського флоту - це самодостатні бойові одиниці для протистояння цим загрозам ", - повідомило джерело в силових структурах регіону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: