Україна пустила російських верблюдів до Європи

Ветеринарний держкомітет України узгодив питання перевезення тварин. Поки що верблюди гуляють на російській території.

Державний комітет ветеринарної медицини узгодив питання транзиту верблюдів, яких перевозять з Калмикії до Болгарії через територію України.

Єдина умова, яку поставила українська влада, - це транспортування тварин тільки за наявності спеціального транспорту.

Ветеринари направили запит російському сільгоспнагляду для підтвердження епізоотичного благополуччя території, звідки привезли верблюдів, та маршруту їх перевезення. З компетентним органом Молдавії подальший транзит тварин також затверджений.

Крім того, розглядаються альтернативні варіанти перевезення тварин в обхід України: за південним маршрутом - морським шляхом з Новоросійська через Туреччину до Болгарії і за північним - через Білорусь, Польщу і Румунію.

Зараз верблюди, які вже тиждень чекають дозволу на в'їзд до України, вивантажені на території Росії "в пристосовані приміщення". Митники і прикордонники організували вигул тварин.

За час очікування на дозвіл української влади, згідно з уточненими даними, одна тварина загинула. Президент Калмицької республіки вже висловив свої співчуття з цього приводу, зазначивши, що верблюд - це символ Калмикії, та висловив бажання підключитися до вирішення проблеми.

Нагадаємо, українська сторона мотивувала свою заборону на ввезення верблюдів спалахом африканської чуми свиней в південних регіонах РФ.

Читайте також:

На українському кордоні замерзають 20 російських верблюдів

Вулицями Сімферополя гуляла вовчиця

Черновецький особисто візьме участь у кінних перегонах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: