Україна разом з Росією будуть стріляти в Чорному морі ракетами

У червні-липні Україна разом з Росією мають намір провести в акваторії Чорного моря ракетні стрільби.

Флоти Україні і Росії влітку поточного року мають намір при спільному забезпеченні провести в акваторії Чорного моря ракетні стрільби. Про це повідомили перший заступник командувача Військово-морськими силами Збройних сил України віце-адмірал Сергій Єлісєєв та заступник командувача Чорноморським флотом Російської Федерації віце-адмірал Сергій Меняйло у ході проведеної у середу, 4 квітня, заключної конференції з підготовки запланованого на 23-27 травня російсько-українського навчання "Фарватер світу-2011".

Відповідаючи на питання, чому скасовано ракетні стрільби під час проведення майбутніх навчань "Фарватер миру-2011", які планувалися раніше, Меняйло сказав, що їх ніхто не скасовував.

"Але, враховуючи, що заходи навчання "Фарватер миру-2011" насичені, залучені великі сили... ми вирішили підготуватися до стрілянини більш ретельно, з урахуванням заходів безпеки", - додав він.

"За узгодженим з Військово-морськими силами України рішенням, ракетні стрільби будуть проведені в ході планової бойової підготовки. І ми зробимо все для того, щоб забезпечити виконання цих ракетних стрільб. Ракетна стрільба - це потенційно небезпечний захід, тим більше, в такому районі і такими силами. Тому, планово до них підготуємося і планово виконаємо", - підкреслив Меняйло.

У свою чергу Єлисєєв підтвердив, що за погодженням з ВМС України "стрілянина перенесена на інший час, і це пов'язано зі складністю підготовки її проведення". Як зазначив віце-адмірал, основним моментом, що вплинув на прийняття такого рішення, було те, що подібні спільні заходи флотами не проводилися досить тривалий час, тому потрібна ретельна підготовка.

"Щоб, як мовиться, відчути плече один одного в цьому питанні, зрозуміти дії кожного в кожну наступну хвилину", - сказав Єлісєєв.

За словами віце-адмірала, стрільби будуть проводитися червні-липні.

Читайте також:

Уламок української ракети впав на штат Колорадо в США

Росія безкоштовно навчатиме українських військових

У спільних навчаннях Росії та Білорусі візьмуть участь 12 тисяч військових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: