Україна реформуватиме армію за російським зразком

Росія надала українському Міноборони всі документи, які стосуються реформування Збройних сил Російської Федерації.

Україна має намір вивчити досвід Росії в реформуванні армії. Про це на брифінгу сказав міністр оборони Михайло Єжель.

Він нагадав, що наприкінці лютого відвідав з візитом Росію. "Російська сторона, я скажу так, дуже відверто й чесно надала всі документи, які стосуються реформування Збройних сил Російської Федерації. Ми бачили їхні підходи, тепер наше завдання - їх проаналізувати, подивитися й вибрати, як нам далі рухатися і в якому напрямку", - сказав Єжель.

При цьому він підкреслив, що мова не йде про повне копіювання реформ, які проводяться російською стороною. "Ми, звичайно, не можемо копіювати наших сусідів на 100%, але враховувати досвід ми обов'язково повинні й будемо це робити", - сказав Єжель.

Він зазначив, що ознайомився з багатьма цікавими речами, які варто ретельно проаналізувати.

Нагадаємо, у січні президент Віктор Янукович заявив, що вважає необхідним кардинальне реформування Збройних сил. Янукович підкреслив, що необхідно забезпечити модернізацію озброєння, розробити військову доктрину, що відповідає викликам сучасності, і забезпечити розвиток оборонно-промислового комплексу.

Раніше Міноборони заявляло про плани забезпечити перехід на контрактну армію таким чином, щоб в 2015 році кількість контрактників становила 80% від загальної кількості військовослужбовців, в 2025 році - 90-100%.

Читайте також:

Міноборони нагодує та вдягне українську армію

Українську армію назвали дуже професійною

Міноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: