Україна різдвяна: рекордний вертеп, трамвай-колядник та наколядовані 7 тисяч гривень для бійців АТО

В Івано-Франківську дружини та діти учасників АТО разом із волонтерами збирають гроші колядками для поранених бійців.

Вертеп у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині претендує на всеукраїнський рекорд. 900 квадратних метрів біблійних сцен і персонажів просто неба радують око усіх цікавих.

Сьогодні туди через усе місто вирушив "почет трьох царів". Католики і православні разом несли дари новонародженому Ісусу. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Почет трьох царів – театралізоване дійство, популярне у країнах Західної Європи. В Україні ж його започаткував місцевий настоятель парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа отець Юрій Молевський. До урочистої ходи долучаються не тільки католики, а і православні.

Вертеп у дворі парафії сягає близько 900 квадратних метрів. Кожного року його розширюють. Парафіяни кажуть, що за розмірами їхній вертеп претендує на звання найбільшого в країні. І вже готують заявку до книги рекордів України.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Олега Тудана.

Вертеп у Кам'янці-Подільському претендує на всеукраїнський рекорд

900 квадратних метрів біблійних сцен і персонажів просто неба радують око усіх цікавих. Сьогодні туди через усе місто вирушив "почет трьох царів". Католики і православні разом несли дари новонародженому Ісусу.

Тим часом в Івано-Франківську волонтери запросили до вертепу жінок та дітей учасників АТО і тепер разом з ними виступають на вулицях міста. Ані копійки з наколядованого собі не залишать – усе віддадуть пораненим бійцям.

Благодійному вертепу наразі вдалося наколядувати майже 7 тисяч гривень. Волонтери не приховують розчарування: порівняно з минулим Різдвом люди на пожертви стали скупішими. Вертеп до себе пускали переважно ті, кого так чи інакше торкнулася війна.

Завтра благодійний вертеп ще спробує завітати до чиновників.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Алли Пасс.

В Івано-Франківську колядує благодійний вертеп

Волонтери в Івано-Франківську запросили до вертепу жінок та дітей учасників АТО. Тепер разом з ними виступають на вулицях міста. Ані копійки з наколядованого собі не залишать - усе віддадуть пораненим бійцям.

А ось в Одесі з'явився трамвай-колядник. Вагон, випуску середини минулого століття, прикрашений 100-метровою святковою ілюмінацією та десятками метрів новорічних гірлянд, вітав одеситів зі святами. Колядки та різдвяні співи у ньому виконував молодіжний хор Одеської єпархії. Хористи співали не лише у ретро-трамваї, а й виходили до містян на зупинках та пригощали дітей цукерками. Курсував трамвай усього дві години й об'їхав увесь центр міста.

Середмістям Одеси курсував раритетний різдвяний трамвай

Вагон випуску середини минулого століття, прикрашений стометровою святковою ілюмінацією та десятками метрів новорічних гірлянд, вітав одеситів зі святами. Колядки та різдвяні співи у ньому виконував молодіжний хор одеської єпархії. Курсував трамвай усього дві години і об’їхав увесь центр міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: