Україна ризикує втратити членство в Інтерполі

На думку Турчинова, Україна може втратити членство в Інтерполі через невиконання зобов'язань.

Україну можуть позбавити членства в Інтерполі.

Про це заявив перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи факт перебування в Україні оголошеного в міжнародний розшук російського бізнесмена Алімжана Тохтахунова.

"Це ще одне свідчення подвійних стандартів, коли Україна, ви згадайте, вимагала через Інтерпол арешту екс-міністра економіки Богдана Данилишина", - зазначив він.

"В той же час, коли дійсно є всі підстави говорити про "червону картку" Інтерполу, Україна повинна виконувати свої обов'язки", - заявив Турчинов.

"У нас подвійний стандарт: Україна є членом Інтерполу, але в той же час вона вважає, що "червона картка", яка виставлена Інтерполом, не є обов'язковою для виконання своїх зобов'язань", - уточнив політик.

За словами Турчинова, "в світі уже також перестають дивуватися поведінці української влади, яку вона демонструє щодня".

"Ми маємо серйозні шанси отримати або ноти протесту, або нас можуть позбавити членства в таких поважних організаціях, як Інтерпол", - додав він.

Як повідомлялось, в українському бюро Інтерполу не бачать підстав для затримання російського бізнесмена Алімжана Тохтахунова на прізвисько "Тайванчик". Пояснюють це тим, що між Україною та США немає договору про видачу злочинців.

Читайте також:

Прикордонники визнали, що російський авторитет "Тайванчик" вільно їздить в Україну

Інтерпол відмовився затримувати російського авторитета "Тайванчика"

Генпрокуратура знову взялася за Турчинова

Партія Тимошенко визнала, що в неї туго з грошима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: