Україна робить можливе і неможливе: у Берліні тривають перемовини у нормандському форматі

Україна робить можливе і неможливе: у Берліні тривають перемовини у нормандському форматі

В української сторони великі сподівання на цю зустріч.

У Берліні триває зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії, де обговорюють ситуацію на Донбасі.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Планово зустріч радників лідерів країн нормандського формату має вже тривати. Запланована вона була на третю годину за київським часом. Відбуваються переговори у відомстві федерального канцлера в Берліні.

Українська делегація прибула сюди завчасно. Її очолює віцепрем'єр України з питань реінтеграції Олексій Резніков. Також присутній керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Українські учасники ніяк не коментували зрив учорашньої інспекції українських бойових позицій, яка викликала обурення в суспільстві. Натомість перед стартом переговорів заявили, робитимуть все для збереження режиму тиші. «Безумовно ми будемо підіймати дуже важливе питання щодо режиму тиші. Який тривав 6 тижнів і ми будемо робити все необхідне, щоби його підтримувати і не дати зірвати», - заявив Єрмак.

Говоритимуть українські учасники і про нові пункти, де має відбутися відведення сил. Про нові ділянки розмінування і нові пункти пропуску на Донбасі. Сподівається українська сторона вже на найближчому засіданні в Мінську розпочати процес обміну полоненими.

Відео У Берліні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії говорять про Донбас

У Берліні триває зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Мова - про Донбас. Була інформація, що ця зустріч взагалі під загрозою зриву через ситуацію біля Шумів Донецької області. Чи всі прибули і про що домовляються – дивіться у прямому включенні.

У Берліні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії говорять про Донбас

Також сподівається, що Україна домовитися сьогодні і про зустріч в нормандському форматі на найвищому рівні. Росія налаштована більше скептично і взагалі погрожувала вийти з нормандського формату. Представник Росії Дмитро Козак після останньої зустрічі політичних радників, яка була так само в Берліні 3 липня, висловлював невдоволення. Казав, щоб Україна якнайшвидше надала проєкт змін до своєї Конституції, за яким окуповані території отримали б особливий статус. І шо саме через Україну дуже і дуже рано говорити про зустріч на найвищому рівні.

Україна ж робить для прогресу усе можливе і неможливе - такі слова представника України сьогодні у Берліні.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів