Україна розгорне додаткові зенітні ракетні підрозділи

Повітряні сили України будуть модернізовані для удосконалення системи протиповітряної оборони і створення сучасної системи управління авіацією.

У середньостроковій перспективі задля удосконалення системи протиповітряної оборони на території України планується розгорнути додаткові зенітні ракетні підрозділи.

Як повідомив командувач повітряних сил ЗСУ генерал-полковник Іван Руснак, у планах розвитку авіації - перехід на структури авіаційних баз, а у зенітних ракетних військах – розгортання додаткових підрозділів, зняття завдань з прикриття важливих державних об’єктів мобільними зенітними ракетними системами.

В радіотехнічних військах також заплановано розгортання додаткових радіолокаційних підрозділів.

"Одним із пріоритетних завдань є створення і взяття на озброєння сучасної автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною з подальшою її інтеграцією в Єдину автоматизовану систему управління Збройних сил України, її адаптація до стандартів систем управління провідних країн світу", – зазначив генерал-полковник.

Коментуючи питання модернізації озброєння і військової техніки та закупівлі нових зразків Руснак підкреслив, що станом на сьогодні триває робота з глибокої модернізації літаків МіГ-29, Су-25 та Л-39, триває розробка авіаційних засобів ураження.

За його словами, проведення зазначених заходів дозволить розширити бойові можливості літальних апаратів до рівня сучасних вимог з мінімальними фінансовими витратами.

Читайте також:

Російський винищувач п'ятого покоління здійснив свій перший політ

Україна вирішила будувати альтернативу Чорноморському флоту Росії

Ющенко введе в армії "український національний" стройовий крок

Україна уклала найбільший у своїй історії військовий контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: