Україну запросили до "клубу" газових магнатів Європи

"Нафтогаз" розпочав процес вступу до європейського енергетичного співтовариства, куди входять, зокрема, "Газпром" та British Petroleum.

Єврогаз
Карта членства в "Єврогазі"
Україна розпочала процес вступу до європейського енергетичного співтовариства "Єврогаз".

НАК "Нафтогаз Україна" було запропоновано стати асоційованим членом асоціації та передано відповідні установчі документи в рамках зустрічі міністра палива та енергетики Юрія Бойка з генеральним секретарем "Єврогазу" Жан-Марі Девосом у Брюсселі.

Українська сторона позитивно розглянула пропозицію, що є початком процесу набуття "Нафтогазу" асоційованого членства в "Єврогазі".

Під час візиту до Брюсселю Юрій Бойко також прокоментував пропозицію про об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу", яка була зроблена російським прем'єром Володимиром Путіним.

"Колосальна пропозиція такого рівня повинна розглядатися з трьох позицій і має бути ретельно продуманою", - пояснив Бойко єврокомісару Гюнтеру Еттінгеру.

Довідка: "Єврогаз" - міжнародна некомерційна асоціація зі штаб-квартирою в Брюсселі. Членами "Єврогазу" є 49 газових компаній та асоціації з 27 країн Європи, зокрема BP, Total, GDF-Suez, ENI, Centrica, "Газпром", PGNiG, E.ON Ruhrgas та інші.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі, що газових криз більше не буде

Ющенко: Путін через Україну хоче встановити газовий диктат в Європі

Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз"

У разі нової газової кризи Євросоюз протримається 45 днів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: