Україна розраховує на отримання Плану дій щодо членства в НАТО в цьому році - Таран

Україна розраховує на отримання Плану дій щодо членства в НАТО в цьому році - Таран

Фото: Міноборони України

Міністр оборони України наголосив, що будь-яка активізація агресії Росії матиме чітку і потужну відповідь міжнародної спільноти.

Україна дуже багато зробила на шляху до членства в Північноатлантичному Альянсі. Головним елементом продовження цього процесу є отримання Плану дій щодо членства в НАТО в цьому році.

Про це йдеться у заяві міністра оборони України Андрія Тарана, оприлюдненій на сайті Міноборони України 10 квітня.

Міністр оборони наголосив, що будь-яка активізація агресії Росії матиме чітку і потужну відповідь міжнародної спільноти, яка має "безкомпромісну позицію" щодо членства України в НАТО.

"Це (вступ до НАТО - ред.) є першочерговим пріоритетом українського політичного керівництва для зміцнення обороноздатності нашої держави. Євроатлантична інтеграція є запорукою суверенітету і територіальної цілісності України. Від такого рішення виграють як Україна, так і НАТО", - переконаний Таран.

Як відомо, на фоні загострення на Донбасі Україна активізувала військовий діалог з Північноатлантичним Альянсом та поглибила співпрацю у Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, 6 квітня президент України Володимир Зеленський під час розмови з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив, що для України членство в НАТО важливе, бо це може зупинити війну на Донбасі

Натомість у Росії заявили: якщо Україна вступить до НАТО, то це погіршить ситуацію на Донбасі

Повʼязані теми:

Наступна публікація