Україна розширить військову співпрацю зі США завдяки новому закону про закупівлю зброї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна відповідатиме критеріям програми Міністерства оборони США.

Завдяки закону про закупівлю оборонної продукції, який 17 січня ухвалила Верховна Рада, має розширитись співробітництво США та України у цій сфері.

Про це йдеться на Facebook-сторінці українського посольства у США. 

Положення закону дають Міноборони України право на прямі закупівлі товарів оборонного призначення за кордоном, без залучення послуг посередників.

Пояснюється, що завдяки його ухваленню Україна відповідатиме критеріям програми Міністерства оборони США. Це дозволить значно активізувати військово-технічне співробітництво між двома державами.

EN/UA On January 17, 2019 the Parliament of Ukraine adopted the law on amending certain laws of Ukraine regarding...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Четвер, 17 січня 2019 р.

Нагадаємо, Міноборони України планує збільшити обсяги закупівель зброї наступного року. Очільник відомства Степан Полторак наголосив, що "у нас з’являється нова потужна високотехнологічна зброя, комплекс високоточної зброї, яка дасть можливість наносити ураження противнику і захищати свою країну".

ВідеоБілий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

Державний департамент США затвердив комерційну ліцензію на експорт в Україну снайперських гвинтівок "Баррет", боєприпасів до них та необхідних деталей і аксесуарів вартістю 41,5 мільйонів доларів. Водночас, у документі нічого не йдеться про продаж важкого озброєння, зокрема, протитанкових систем "Джавелін", про постачання яких раніше просив український уряд.

Білий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції