Україна стала шостою в світі за кількістю економічних злочинів

Україна посіла шосте місце у рейтингу країн за кількістю економічних злочинів. Сумнівну пальму першості відвоювала Росія.

Україна посіла шосте місце в рейтингу країн з найбільшою кількістю економічних злочинів.

Рейтинг складено аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers.

Як зазначається в повідомленні, 45% опитаних українських компаній відповіли, що як мінімум один раз постраждали від серйозного економічного злочину.

Тим часом, перше місце в рейтингу дісталося північним сусідам України - Російської Федерації. Аудитори зазначають, що в країні 71% російських і закордонних компаній стали жертвами шахрайства в поточному році.

Також у доповіді PricewaterhouseCoopers говориться, що цей показник майже в два рази перевищує середньосвітовий рівень числа економічних злочинів. Найбільш поширені в РФ корупція і розкрадання коштів в енергетичній та фінансовій галузях.

Варто відзначити, що в першу трійку рейтингу, разом з Росією, увійшли Південно-Африканська Республіка (62%) і Кенія (57%). Далі в рейтингу розмістилися Канада (56%), Мексика (51%), Україна (45%), Великобританія (43%), Нова Зеландія (42%) та Австралія (40%).

У той же час, PricewaterhouseCoopers склали рейтинг країн, де кількість економічних злочинів найнижча в країні.

Так, до першої трійки країн з низьким рівнем шахрайства увійшли Італія (19%), Швеція (19%) і Сінгапур (18%). Далі розмістилися Індія, Індонезія, Швейцарія, Фінляндія, Румунія, Нідерланди, Туреччина, Гонконг і Японія.

Під час дослідження аудитори опитали більш ніж 3000 компаній у 54 країнах світу. PricewaterhouseCoopers відзначає, що це найбільше, найбільш всеосяжний міжнародний огляд економічних злочинів у всьому світі.

Як раніше повідомлялося, у рейтингу процвітаючих країн світу Україна зайняла 61 місце, Росія - 69-е.

Нагадаємо, Україна після пари років відносного прогресу знову увійшла до списку країн з найвищим рівнем корупції в світі. Наша країна показала гірший результат серед "нових незалежних держав", зайнявши 134-е місце зі 180-ти.

Читайте також:

Україна знову стала найкорумпованішою з нових незалежних держав

Міжнародні експерти знизили рейтинг України

Україна випередила Росію в рейтингу успішних країн світу

ТОП-50 найдорожчих світових брендів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: